Aktuality

FILTR

 • Nová Lítačka pro cesty do Prahy

  24. 08. 2018

  Středočeský kraj představuje nové možnosti plateb při cestování po Středočeském kraji a v Praze.

  Využijou především ti, kteří jezdí směr Praha, využívají metra, tramvají či autobusů. Pokud by vás zajímaly detaily, otevřete si Představení nového dopravního systému, popř. popis Lítačky

 • Ukliďme Česko

  22. 08. 2018

  Starosta zaregistroval obec do každoroční akce "Ukliďme Česko". Všichni, kdo se chcete zapojit se ozvěte obecnímu úřadu na mail starosta@nedrahovice.cz nebo na telefon 725 428 287. Informace budou také na FB stránce obce Nedrahovice.

  Plakát na akci zde. 

  Bližší informace budou následovat.

 • Pozvánka na zasedání zastupitelstva

  21. 08. 2018

  Pozvánka s programem

 • Další aktualizace v sekci Projekty obce

  21. 08. 2018

  V sekci Projekty obce jsme doplnili další dokončené úpravy v našich osadách

 • Dotazník ke stavu vody v ČR

  23. 07. 2018

  Ministerstvo zemědělství se obrátilo na obec a požádalo ji o pomoc při získání inromací a názorů z řad obyvatelstva na téma Voda.

  Pokud byste měli zájem, klikněte na níže uvedený odkaz a vyplňte krátký dotazník (max. 5 min).

  dotazník na téma voda

 • Pozvánka na zasedání ZO

  17. 07. 2018

  program zde

 • Tašky na třídění odpadu zdarma

  16. 07. 2018

  Pokud potřebujete tašky na třídění odpadu, zastavte se na OÚ.

  Obec znovu zakoupila tašky na třídění odpadu od firmy Ekokom. Tentokrát máme k dispozici dvě velikosti ve stejném barevném provedení jako při první objednávce. Zájemci se mohou zastavit na OÚ a tašky si vyzvednout - zdarma. Pokud si již nepamatujete vzhled tašek, nahlédněte zde.

 • Chobot cup

  25. 06. 2018

  Proběhl v sobotu 23.6.2018 v Kvasejovicích.

  Za naši obec se na něj vydali Nedrahováci, tedy SDH Nedrahovice, muži i ženy mladého věku a plni energie. Znovu výborně reprezentovali obec, děkujeme. Fotografie Fr. Vávry si projděte zde.

 • Jízda na voru v Kamýku

  22. 06. 2018

  Zajímavá nabídka přišla z Kamýka nad Vltavou. Chcete-li si zpestřit prázdninové dny nevšedním zážitkem, vydejte se do městečka u Vltavy.

  Plakát nabízející možnost jízdy na voru naleznete zde.

 • Pozvánka na zasedání ZO

  19. 06. 2018

  Pozvánka s programem zde

 • Okrsková soutěž v Nedrahovicích

  18. 06. 2018

  SDH Nedrahovice uspořádal v sobotu 16.6.2018 okrskovou soutěž hasičů.

  Po slavnostním nástupu v poobědovém čase se "šlo rovnou na věc" a bylo se na co dívat. Družstva dětí a žen soutěž zahajovala, navazovali muži. Počasí bylo více než přívětivé, někteří z účastníků tak večer zářili rudou barvou, protože slunce pálilo neúprosně. Podstatný je ale výsledek celého podniku, který je velmi pozitivní. Jednak se soutěž vyvedla organizačně a také přinesla pořádajícímu spolku medailová umístění. Ta navíc přidali i členové SDH Bor, tudíž z hlediska obce Nedrahovice se dá mluvit o dominanci našich SDH v rámci sobotního odpoledne. Za to patří všem velké poděkování.

  Pokud vás zajímají fotky, kterých bylo pořízeno opět mnoho, podívejte se na odkaz s fotografiemi Fr. Vávry.

 • Informace k vydávání občanských průkazů a cestovních dokladů od 1.7.2018

  05. 06. 2018

  Informace od MÚ v Sedlčanech

  Občanské průkazy

  Pasy

 • Ach ty přívaly!

  31. 05. 2018

  Bude to zřejmě časté, zároveň hodně nepříjemné. Naprosto nevyzpytatelné počasí, kdy třeba v Nedrahovicích neprší a v Radči "plavou". 

  Snad nás nečeká něco jako v roce 2013. Fotky z Radče z 30.5.2018 večer.

 • Reportáž z akce v Boru - Děti 100 let od vzniku republiky

  31. 05. 2018

  Po delší odmlce dorazily první fotky z úspěšné akce SDH Bor.

  Akci s programem si můžete připomenout zde. Vlastní fotky, tedy výběr z nich, které zachytil Martin Zemánek si můžete prohlédnout zde.

 • Odprodej starého nábytku

  28. 05. 2018

  Obec nabízí k odkoupení starý vyřazený nábytek ve velmi slušném stavu. Zájemci se mohou přihlásit na obecním úřadu.

 • Letiště 2018

  28. 05. 2018

  Krásné počasí vyšlo na výlet obce na Letiště Václava Havla v Praze.

  První část výletu jsme strávili na Letišti VH. Od 9 do 11 hodin, které utekly jako voda, jsme měli za doprovodu bývalého pilota možnost, seznámit se se starým letištěm na Ruzyni a posléze s dalšími místy. Stará Ruzyně, dnes sloužící k odletům a příletům sportovců, politiků či soukromých osob, už vůbec nepostačuje množství odbavených turistů. Ti všichni (ročně jsou to miliony lidí) přilétají a odlétají z nového letiště (dnes má dva terminály a staví se třetí), kam jsme vyrazili po prohlídce stanice hasičů a technického zabezpečení letadel. 

  A právě pohled na přistávací (startovací) plochu, kam se nepřetržitě staví jedno letadlo za druhým (ve spičce je interval startu (přistání) 45 vteřin), patřila k nejpoutavějším zážitkům. Poté jsme projížděli kolem "parkujících" letadel, čekajících na pasažéry. 

  Celé dvě hodiny jsme strávili v autobuse, což se na počátku zdálo jako problém, nicméně oopak byl pravdou.

   

  Po prohlídce letiště jsme se přesunuli k ZOO v Tróji, kdo chtěl mohl navštívit botanickou zahradu nebo skleník Fata Morgána.

 • Projekt na úpravu návsi v Nedrahovicích pokračuje

  18. 05. 2018

  V souvislosti s výstupy ze setkání s obyvateli Nedrahovic, které proběhlo 15.11.2017, navazujeme na zahájený záměr, řešit celkovou koncepci návsi v Nedrahovicích. 

  Sice trochu se zpožděním (projektů je v běhu poměrně hodně), ale přeci. Projektantka ing. Nejepínská zahájila práci na studii, která poslouží jako podklad pro další setkání s vámi, obyvateli. Budeme moci řešit konkrétní plány na vybraných místech, která jste při prvním jednání označili za nejdůležitější a řadu dalších věcí. Pokud vše půjde podle plánu, mělo by k tomu dojít na začátku zaří 2017. Budeme se těšit.

 • Svolání jednání zastupitelstva, pozvánka s programem

  04. 05. 2018

  Dubnové jednání zastupitelstva obce bylo z důvodu nemoci zrušeno. Nejbližší jednání proběhne ve středu 16.5.2018 od 20 hodin na OÚ v Nedrahovicích.

  Svolání zasedání naleznete zde, pozvánku s programem pak zde.

 • Dětský den v Boru 2018

  09. 04. 2018

  SDH Bor zve na dětský den, který proběhne v sobotu 12.5.2018 odpoledne. Program bude tentokrát ještě bohatší než v minulých letech.

  Důvodů je hned několik. Hlavním je výročí vzniku samostatného ČSR, které si připomeneme zasazením vzrostlé lípy a položením věnců k památníku obětem 1. světové války v Boru. Také z těchto důvodů převzal nad akcí záštitu senátor ing. Jiří Burian.

  Dalším důvodem obohacení akce je přislíbená účast zkušeného a kvalitního muzikanta Artura Ostrého (v Boru již hrál), který vystoupí ve večerních hodinách. 

  Pokud tedy máte chuť se dobře pobavit, potkat se se spoluobčany, popovídat, zavzpomínat nebo si připomenout historické události, neváhejte a do Boru přijeďte. Začíná se po obědě a končí neznámo kdy. Určitě to bude stát za to.

  Plakát na dětský den a večerní zábavu naleznete zde.

 • Letní svoz odpadů

  05. 04. 2018

  Bude zahájen v naší obci 19.4.2018. Po tomto datu bude probíhat vždy 1x za 14 dnů. Leták zde.