SDH Nedrahovice

Chobot cup 2019

sdh Nedrahovice 2019

Členové SDH Nedrahovice úspěšně reprezentovali obec na Chobot cupu 2019 v Kvasejovicích. Díky Fr. Vávrovi můžeme nabídnout i fotografie z této akce.

Fotografie zde

 

Vánoční strom 2018

V záplavě rozsvěcujících se vánočních stromů přispěli i členové SDH Nedrahovice. V pátek 30.11.2018 v 18 hodin uspořádali pro všechny zájemce malou slavnost s pohoštěním a rozsvícením vánočního stromu na návsi před obecním úřadem. Akci zpestřily také děti z obce, které samy zazpívaly vánoční koledu.

 Několik fotografií zde

 

Okrsková soutěž SDH 2017 - Dobrošovice

Sobota 6.5.2017, netradičně brzy (kvůli postupu do dalších kol) se konala okrsková soutěž spolků dobrovolných hasičů. Probíhala v Dobrošovicích a byla všestranná, protože její účastníci museli prokázat své dovednosti v pořadovém cvičení, štafetě a vlastním požárním útoku. Na tomto místě je třeba poděkovat všem našim spolkům za účast. V případě Kamenice už jen za samotnou účast, protože současná personální situace není ideální a sestavit družstvo je opravdu obtížné z důvodu nízkého počtu "bojeschopných" členů. U borského a nedrahovického spolku je naopak chvályhodné, že se zúčastnili v tak hojném počtu a s tolika družstvy. Nedrahovičtí získali první místo v kategorii družstev a třeí v kategorii mužů nad 35 let, Boráci zase excelovali mezi ženami (až zde dorostou děti, budou sklízet úspěchy i zde). Výsledky naleznete zde. Fotografie Fr. Vávry ve Fotogalerii.

 

Čarodejnice jsou minulostí

Oblíbené čarodejnice v Nedrahovicích jsou za námi. Přesto, že vládlo chladné počasí, zúčastnilo se akce mnoho občanů z celé obce. Dobrá příprava, příjemné občerstvení, možnost setkání, to vše přispělo ke zdaru akce. SDH Nedrahovice patří velký dík. Fotografie Fr. Vávry. 

Skvělá reprezentace obce 2016

Okrsková soutěž v Mezném v roce 2016 výborně vyšla SDH Nedrahovice. Úspěch družstva dětí i mužů udělal všem velikou radost.

Čarodejnice 2016

Tradiční pálení čarodejnic proběhlo v letošním roce za příjemného počasí, za skvělé organizace členů SDH Nedrahovice. Dobré pohoštění, výborná atmosféra, spokojené děti, co víc si přát......

SDH Nedrahovice výborně reprezentoval obec

Prodloužený víkend na konci září využili pořadatelé z SDH Jesenice k uspořádání soutěže pro mladé hasiče. Klání se zúčastnili také naši reprezentanti z řad mladých (soutěž byla pořádána pro 12-ti leté a starší) z SDH Nedrahovice a obsadili skvělé 2. místo, hned za SDH Kvasejovice. Poděkování patří nejenom našim mladým hasičům, ale také dospělým, bez jejichž asistence by mladí soutěžit nemohli.

Reportáž z okrskové soutěže SDH v Boru

Sobota 28.6.2014 se nesla ve znamení hasické okrskové soutěže v Boru. Specifická trať, příjemné prostředí, výborné výkony jednotlivých sborů a spousta diváků - to byly hlavní atributy sobotního odpoledne. Počasí přálo nadmíru, tedy do večerního posezení a tancování, kdy hosté několikrát mírně zmokli. Ani to ale nezanechalo stopy na dobré náladě a dnes již příjemných vzpomínkách. Fotografie Fr. Vávry naleznte pod článkem.

Chobotcup 2014

Chobotcup 2014 byl pro SDH Nedrahovice jednak tréninkem před okrskovou soutěží v Boru a také recesí při štafetovém závodě. V tom naši Hasiči obsadili skvělé 3. místo a výborně reprezentovali naši obec. Ze štafety si můžete prohlédnout amatérské videozáběry pořízené mobliním telefonem.

Brigády SDH Nedrahovice v roce 2014

Také v roce 2014 se členové SDH Nedrahovice podíleli na dění v obci. Mimo jiné pro obec vykonali bezplatné brigády v rámci projektu "Úprava návsi v osadě Úklid", za což jim je obec velice vděčná. Důležitou pomocí pro obec bylo také vyčištění propustků pod Nedrahovicemi v únoru 2014.

Dětský den v Nedrahovicích

Před začátkem prázdnin, v pátek 28.6.2013 uspořádali maminky a členové SDH Nedrahovice oblíbený dětský den. Bohatému programu přálo mimořádně příznivé počasí. Kromě množství soutěží a her na děti čekalo velké překvapení – návštěva členů Kynologického klubu ze Sedlčan, kteří s sebou přivezli své psí mazlíčky a předvedli s nimi ukázky z jejich výcviku. Děti zažili také velký „adrenalin“ když si mohly vyzkoušet ochranný rukáv, na který chytaly dravé vlčáky.

Nadšení jako obvykle vyvolala možnost konzumace párků v rohlíku a dalších dobrot, které maminky připravily. Poděkování patří také členům SDH Nedrahovice za dobrou přípravu.

Okrsková soutěž hasičů 2013

Tradičnní okrsková soutěž hasičů proběhla v roce 2013 v Kamenici.

Pořadatel:       SDH Kamenice
Místo konání:  louka před hasičárnou Kamenice
Termín:           sobota 8.6. 2013